AKDENİZ LÜKS NAKLİYAT - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

AKDENİZ LÜKS NAKLİYAT
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 29-07-2013
Firma Yetkili : AYKUT
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2504

İletişim Bilgileri
Adres : Güvenlik Mahallesi 266 Sokak İpek Apt. No:17/1 Muratpaşa / ANTALYA
Şehir : Antalya
Telefon : 0242-346 61 66
Faks : 0242-346 61 66
Website : http://www.akdenizluksnakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat olarak: Antalya'da taşıma sektörüne getirdiğimiz birçok yenilikle önemli adımların sahibi olmaktayız. İş bölümlerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde yaptığımız Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat firmamız: nakliyat sektöründe '1 numara' olmayı başarmıştır.

 
Alternatif hizmetleri ile önümüzde dağ gibi büyüyen ev veya ofis taşıma işlemlerini siz fark etmeden kolaylaştırarak sorun olmaktan çıkarmayı ilke edindiğimizide bilmenizi isteriz.
Ağırlıklı müşteri potansiyelimiz: birbirine tavsiye eden geniş bir çevre üzerine kurulmuş olup, hizmet sektöründe memnuniyetin en önemli reklâm olduğu gerçeği ile Antalya'da evden eve nakliyata yepyeni bir bakış açısı getirdik. 'Herkezin eşyası kendisi için değerlidir' sloganıyla, taşıdığımız her eşyayı kendi eşyamız gibi sahiplenmekteyiz.
Akdeniz Lüks Evden Eve Nakliyat olarak Antalya'da: yük asansörlü, temiz ve ekstra korumalı malzemelerle modern ve sağlıklı taşımacılık yapan en seçkin nakliye firmalarındanız. Yılların deneyimiyle oluşturduğumuz geniş ve kapsamlı servis anlayışımız bunun en bariz ispatıdır. Özel ambalajlama malzemeleri, uzman kadro ve deneyimli ekiplerimiz; mobilya ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile müşterilerimize istemleri çerçevesinde hizmet etmekten onur duyarız.
Etiketler
antalya evden eve, evden eve antalya, nakliyat antalya, antalya nakliyat, akdeniz nakliyat, akdeniz evden eve, antalya akdeniz evden eve, antalya asansörlü nakliye, nakliyat, nakliyeciler sitesi, antalya evden eve firmaları, evden eve taşımacılık,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010