İZMİR BEYOĞLU NAKLİYAT - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

İZMİR BEYOĞLU NAKLİYAT
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 21-07-2013
Firma Yetkili : Mehmet BEYOĞLU
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : >100 Kişiden fazla
  İncelenme Sayısı : 1866

İletişim Bilgileri
Adres : Fevzi çakmak mah Ayşe çavuş sok no2
Şehir : İzmir
Telefon : 0232 278 99 21
Faks :
Website : http://izmirbeyoglunakliyat.blogspot.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda
İzmir Evden Eve olarak 2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya gibi değerli eşya nakli yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle deneyimli, uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bütün eşyalarınızı A' dan Z' ye balonlu ambalajlarla sarıp özel kolilerle paketliyoruz. Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde evinize taşıyıp monte ediyoruz. Firmamızın prensibi en güvenilir hizmeti kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.  

    Firmamız, müşterilerine özellikle evden eve taşımacılık konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz tecrübe müşterilerimize en iyi şekilde yansıtılmaktır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Evden eve ve Sehiriçi Sehirlerarasi Yük tasimaciliginda sektörün en ileri gelen firmalarındandır. Diğer firmalardan farkli olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi, sorunlarda acil lojistik destek gibi ek proseslerle hizmetlerini güçlendirmistir. Birinci ilkemiz " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " temel alınarak hizmet verilir. Nakliyenin bu kadar kolunda işlevi olan frmamizda her evden eve nakliye işi expert elemanlari tarafindan ekip amirleri yetkilendirilerek takip edilir. Eğer simdiye kadar hiç BEYOĞLU Evden Eve Nakliyat ile taşinmadi iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.ilgili departmanlarimiz size hizmet hazirdir.

Etiketler
evden eve izmir evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat asansörlü evden eve nakliyat izmir nakliyat izmir ev taşıma evden eve izmir,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010