Asyatrk Evden Eve stanbul Evden Eve Firmalar,Kozyata evden eve firmalar - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Asyatrk Evden Eve stanbul Evden Eve Firmalar,Kozyata evden eve firmalar
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 10-01-2013
Firma Yetkili : Kadir Karakaya
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kii
  İncelenme Sayısı : 3938

İletişim Bilgileri
Adres : Sar kanarya sok. Kozyata
Şehir : stanbul
Telefon : 0216-576 84 73
Faks :
Website : http://www.asyaturknakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

 ASYATÜRK Ailesi

Müteri memnuniyeti, karlkl güven ve kaliteli hizmeti amaç edindik.
Size daha iyi hizmet sunmak için kendini sürekli güncelleyen ASYATÜRK, 1980 ylndan bugüne profesyonel tamaclk hizmetleri sunuyor. Uzman kadrosu ile tamaclk sektöründe öncü olmay hedefleyen ASYATÜRK ailesi ile birlikte, hizmetlerimizi daha da genileterek bire bin katyoruz. Profesyonel eya transferi, uzman kadrosu, eksper hizmeti, titiz ve güvenli çalma stratejileri, monte ve de monte ilemleri ve eya sigorta sistemiyle, sektörde yerini alan ASYATÜRK, çözüm odakl stratejisiyle de alannda lider firmalar arasnda olmaya aday.

Nakliye firmas olarak, çalma hayatna baladmz 1980 ylndan bugüne kadar edindiimiz deneyimler sonucunda, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmay amaçladk.

Ardmzda braktmz yllarn her bir günü irketimize ayr ayr deerler katt. Dünden bugüne sürekli kendimizi yeniledik ve kaliteli hizmet anlayn tecrübelerimizle harmanladk. Bugün ise ASYATÜRK ailesi olarak baar odakl, çevreye ve insana saygl, kaliteli hizmeti amaç edinmi, karlkl güven ve özveriye dayal, müteri memnuniyetini her eyin üstünde tutan bir nakliyat firmas olmay sürdürüyorsak, bunda çalanlarmzn büyük emei vardr. ASYATÜRK ailesi olarak, müterilerimizin de destei ile kendimizi sürekli yeniliyor, memnuniyetinizi daim klmak için sürekli çalyoruz.

ASYATÜRK olarak; Türkiye çapnda nakliye sektöründe yenilikleri takip eden, modern teknolojiyi ve araç filosunu sürekli güncel tutan, 1980 ylndan bugüne gelen deneyim ve tecrübenin getirdii bilinçle, tüm nakliyat faaliyetlerinizde özenle ve titiz çalmaktan keyif duyan, deneyimli kadromuzun insana ve çevreye sayg prensibiyle siz müterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir nakliye firmas olmaktan gurur duyarz.


Profesyonel Eya Transferi Hizmetini;

12 kiilik profesyonel ekip
3 kiilik profesyonel eksper ekibi
2 adet eya transferinde kullanlan kamyonet
1 adet eya ambalajlama arac
2 adet ticari eksper arac
Sigortal olarak gerçekletiriyoruz.

kozyata evden eve firmalar, kadköy evden eve firmalar asyatürk evden eve ,istanbul evden eve firmalar 

Etiketler
kozyata evden eve firmalar, istanbul evden eve firmalar, evden eve firmalar, kozyata evden eve firmalar, istanbul evden eve firmalar, asyatrk evden eve, nakliyat, evden eve nakliyat, kadky evden eve firmalar, maltepe evden eve frmalar, skdar evden eve firmalar, kartal evden eve firmalar, gebze evden eve firmalar, ataehir evden eve firmalar, beikta evden eve firmalar, mraniye evden eve firmalar, saryer evden eve firmalar, ekmeky evden eve firmalar, ile evden eve firmalar, bakrky evden eve firmalar, zeytinburnu evden eve firmalar, baheehir evden eve firmalar, bahelievler evden eve firmalar, ,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010