bursa evden eve nakliyat - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

bursa evden eve nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 07-10-2010
Firma Yetkili : Temel AKSOY
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kii
  İncelenme Sayısı : 17390

İletişim Bilgileri
Adres : ANKARA ASTVALTI KAMYON TIR GARAJI (otosansit yan) DAR BNA NO:5
Şehir : Bursa
Telefon : 0530 263 91 36
Faks :
Website :

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

Aksoy Evden Eve Tamaclk olarak nakliyat firmalar içinde kalite ve müteri odakl tamacl ilke edinmi olan firmamz,bu amaçla yola çkarak nakliyat hizmeti verdii her gün çtasn bir üst basamaa tamtr. Evden eve nakliyat bata olmak üzere nakliye hizmeti verdii tüm alanlarda uzmanlaan Aksoylar Evden Eve Tamaclk bu noktaya gelirken siz deerli müterilerin istek ve görüleri bu konuda  önemli bir mihenk ta olmutur.

  Kaliteli, ekonomik ve sizler için deerli olan her eyin bizim  içinde deerli olduuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada   fabrikanzn tanmasnda siz rahatnza bakarken güven  içinde koulsuz müteri memnuniyetine dayal nakliyat  ile hizmetinizdeyizHer ne kadar bir evden baka bir eve  tanmak pozitif nedenlerden dolay olsa da tanma bal bana bir travma sebebidir. Sorunsuz ekilde tanmak için sizlere bir kaçipucundan oluan önemli bilgiler vermek istiyoruz.


Eer yalnz yayorsanz ve evinizi kendi banza tayacaksanz ie dorukamyoneti kiralamakla balayn. Eer fazla küçük bir ey kiralarsanz birkaç sefer gidip gelmek zorunda kalrsnz. Gereinden büyük bir kamyonet ise park sorununu beraberinde getirir. Hafta içi bu kamyonetleri kiralamak daha ucuzdur. Fakat illa hafta sonu tanmak zorundaysanz 2 günlük kiralama kampanyalarndan faydalanabilirsiniz.Her türlü istek ve sorun ve nakliyat talepleriniz için bizlere iletiim bölümünden formu doldurarak veya tel ile bildirebilirsiniz.
Kaliteli, güvenilir ve en az asgari zararla nasl tanp tanma esnasn ne gibi ilerle fazla ilgilenmeniz ve nasl kaliteli ii bilen bir tama irketi bulmanz için siz sevgili bireylere bilgi ve yardmc olabilmek için kurumca bir görev bilmekteyiz. 

Etiketler
bursa evden eve firmalar , bursa evden eve nakliyat firmalar, bursa evden eve firmalar , BURSA EVDEN EVE FRMALARI , bursa evden eve nakliyat, BURSA EVDEN EVE FRMALARI , bursa evden eve firmalar , ,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010