aaaaaaaaaaa  fidan kardeşler evden eve nakliyat - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

fidan kardeşler evden eve nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 22-06-2021
Firma Yetkili : mevlüt fidan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1986

İletişim Bilgileri
Adres : orhan şaik gökyay cad no 10 karşıyaka izmir
Şehir : zmir
Telefon : 05306117803
Faks :
Website : http://karşıyakaevdenevetaşıma.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

  İzmir’de evden eve nakliyat sektöründe 2002 yılında Karşıyaka’da kurulan firmalarından olan Fidan Kardeşler Nakliyat, kuruluşundan itibaren dürüstlük ilkesinden yola çıkarak tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Şehir içi ve şehirler arası taşımada yılların bize verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat; tecrübe gerektiren, ciddiye alınması gereken bir iştir. Fidan Kardeşler Nakliyat olarak sizin için önemli olan bizim içinde önemlidir. Taşıma firması araştırırken tabi ki sizin için en önemli nokta firmanın güvenilir ve tecrübeli olmasıdır. Daha sonra firma gerekli yetki belgelerine sahip mi?, taşımayı ne şekilde yapıyor?, referansları kim? gibi soruların cevaplarını araştıracaksınız. Bu sorulara en doğru yanıtları firmamızda bulacaksınız.

Tüm evden eve nakliye işlerimiz sigortalıdır. Yüksek katlarda asansörlü olarak da hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarımızda kapalı kasa kamyonlarımız ve uzman personelimizle, ücretsiz ekspertiz hizmetimizle sizinle yeni yuvanıza merhaba derken mutluluk duymaktayız.

 
Etiketler
karşıyakaevdenevetaşıma.com,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010