aaaaaaaaaaa  Pendik Evden Eve Nakliyat - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Pendik Evden Eve Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 14-06-2021
Firma Yetkili : Pendik Evden Eve Nakliyat
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : >100 Kişiden fazla
  İncelenme Sayısı : 1752

İletişim Bilgileri
Adres : Taşocağı sokak no:30 pendik istanbul
Şehir : stanbul
Telefon : (0216) 488 19 36
Faks :
Website : Türkiye

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Pendik evden eve nakliyat firması olarak Pendik bölgesinde 7/24 aralıksız siz değerli müşterilerimize a kalite hizmet vermek için çalışıyoruz. Pendik evden eve nakliyat hizmeti verirken covid-19 önlemlerini ön planda tutarak müşteri sağlığını ve çalışan sağlığını korumak için bir sürü önlem almaktayız. Bu önlemlerden biri de araçların her taşınmadan önce ve sonra dezenfekte olmasıdır. Bu önlemler ile a kalite hizmet sunmaktayız. Ayrıca eşyalarınızın paketleme işlemini kalın Kraft patpatlar ile gerçekleştirmekteyiz bu paketleme işlemi eşyanızın herhangi bir darbede en az hasarla sıyrılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu darbeleri karşılamak için eşyalarınız 50.000 değerinde eşya koruma sigortası yapmaktayız bu sigorta işlemi eşyanızın başına gelebilecek her türlü hasarda eşyanın tam değerinde ücret tarafınıza ödemektedir. Asansörlü nakliyat kapsamında ise bazen bina içinde taşınma işlemleri zor olmaktadır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak bu gibi durumlarda binanın diş cephesine nakliyat hizmeti için özel tasarlanmış nakliyat asansörünü kurup taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Pendik evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak itiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üsteki iletişim menüsüne girerek 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat hakkında aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu müşteri hizmetlerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Ayrıca Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Pendik bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

Etiketler
pendik evden eve nakliyat, pendik ev taşıma,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010