Eski stanbul Nakliyat - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Eski stanbul Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 30-12-2018
Firma Yetkili : atacan aylmazdr
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kii
  İncelenme Sayısı : 446

İletişim Bilgileri
Adres : fndkl mah.hancolu ca.no 149
Şehir : stanbul
Telefon : 05324878042
Faks :
Website : http://www.nakliyatistanbulevdeneve.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

stanbul Nakliyat 1955 ylnda ili Bomonti'de kurulmutur. Merhum Abdullah Öztürk ve Sadullah Öztürk kardeler tarafndan kurulan irketimiz 1958 sonlarnda stanbul Eminönünde Çalmaya balamtr.Merhum Sadullah Öztürk'ün torunlarndan Cenk Öztürk tarafndan faaliyetlerini sürdürmektedir.
1955 ylndan günümüze en iyi nakliyat hizmetini sunan irketimiz Eski istanbul bal altnda evden eve nakliyat ve eya depolama ve dier ihtiyacnz olan tamaclk hizmetlerini sunmaktadr.Eski stanbul Nakliyat bir çok taklite maruz kalmaktadr.Bu nedenle irketimiz tamamen eski istanbul evden eve nakliyat çerçevesinde hitmet vermektedir." Takliçilerimizden Saknnz ve Kesinlikle tibar Etmeyiniz.! "

Etiketler
nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010