Eski İstanbul Nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Eski İstanbul Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 30-12-2018
Firma Yetkili : atacan ayılmazdır
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 282

İletişim Bilgileri
Adres : fındıklı mah.hancıoğlu ca.no 149
Şehir : İstanbul
Telefon : 05324878042
Faks :
Website : http://www.nakliyatistanbulevdeneve.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

İstanbul Nakliyat 1955 yılında Şişli Bomonti'de kurulmuştur. Merhum Abdullah Öztürk ve Sadullah Öztürk kardeşler tarafından kurulan şirketimiz 1958 sonlarında İstanbul Eminönünde Çalışmaya başlamıştır.Merhum Sadullah Öztürk'ün torunlarından Cenk Öztürk tarafından faaliyetlerini sürdürmektedir.
1955 yılından günümüze en iyi nakliyat hizmetini sunan şirketimiz Eski istanbul başlığı altında evden eve nakliyat ve eşya depolama ve diğer ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.Eski İstanbul Nakliyat bir çok taklite maruz kalmaktadır.Bu nedenle şirketimiz tamamen eski istanbul evden eve nakliyat çerçevesinde hitmet vermektedir." Takliçilerimizden Sakınınız ve Kesinlikle İtibar Etmeyiniz.! "

Etiketler
nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010