afyon evden eve nakliyat - Evden Eve Firmalar l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balkesir evden eve, mula evden eve, nakliyat, nakliye, tamaclk, depolama, asansrl nakliye, 

Hızlı Firma Arama

afyon evden eve nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 27-04-2018
Firma Yetkili : Istanbul Istanbul
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kii
  İncelenme Sayısı : 994

İletişim Bilgileri
Adres : marae fevzi akmak mah uhut yolu no:5
Şehir : Afyon
Telefon : 05418445326
Faks : afyon merkez
Website : http://www.evdenevenakliyatafyon.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

  

HAKKIMIZDA

irketimiz, Afyon’da tanmaya ihtiyaç duyan tüm kii ve kurumlara en iyi hizmeti sunmak için 1999 ylnda kurulmu, kuruluundan günümüze kadar da bir çok kii ve kurulua Afyon evden eve nakliyat, asansörlü tama, ofis, i yeri ve irket nakliyesi, askl tekstil tamacl, parça eya tama ve depolama gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

 

Teknik Nakliyat, bata Afyon olmak üzere çevre ehirler için de 8 kiiden oluan deneyimli kadrosu ile ihtiyaç duyduunuz tüm nakliyat ilerinizi en iyi ekilde yerine getirmektedir.

 

Eyalarnz bize teslim ettiiniz andan itibaren tüm sorumluluu teslim alyoruz. Müterilerimiz ile anlama yaptmz andan itibaren, eyalarnz tama geldiimiz vakit, tüm yükümlülük tarafmza geçmektedir. Eyalarn paketlenmesi esnasnda veya araca yüklenmesi srasnda, veya asansörle tanrken ya da eyalarnz gidecei yere tanrken doabilecek tüm olumsuzluklar tarafmza aittir. Ülkemizde bu ekilde çalma prensibine sahip olan firma says oldukça azdr. Bu nedenle, Afyon tamaclk ve dier tüm nakliye ilemleriniz için tercih sebebiniz olmaya adayz.

 

Müterilerimize saladmz hizmetleri inceleyebilir, paketleme, asansörlü tama gibi fotoraflarmz gözden geçirebilir ve yorumlara bakarak firmamz hakknda ayrntl bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Lütfen soru ve görüleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin… letiim için tklayn.
Deerli görülerinizi bizden esirgemeyin.

Etiketler
afyon evden eve tama afyon nakliyat firmalar afyon ev tama,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010