Kaya Nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Kaya Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 17-01-2017
Firma Yetkili : Mustafa Kaya
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 1114

İletişim Bilgileri
Adres : Selahaddini Eyyubi Mah. 325. Sokak Çarkanat 21 Apt. No: 10/A
Şehir : Diyarbakır
Telefon : 0412 262 32 62
Faks :
Website : http://www.diyarbakirevdeneve.tr.gg

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Kaya Nakliyat ailesi olarak, 2003 yılından bugüne kadarki tecrübelerimizden edindiğimiz tüm deneyim ve birimlerimizi, bugün yüksek oranda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile şehir içi ve şehir dışı çalışmaların her birinde başarı ile yerine getirmekteyiz.


Kurumsal ilkeleri çerçevesinde ticari hayatına devam eden kuruluşumuz, yüksek teknik donanım araç ve gereçleri ile konusunda kalifiye, bilgi ve becerisi yüksek, sorumluluk sahibi personelleri ile yoluna devam etmekte, her çalışmasında özen ve disiplin sonucu sektörde lider firma konumunu korumaktadır.

İşinde uzman, kalifiye bir ekip ile çalışan Kaya Nakliyat yaklaşık olarak 13 yıllık bir geçmişe sahip olmanın farkını her alanda müşterilerine hissetirmektedir. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek daima kendini geliştiren yönetim anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerine çözüm üretmekteyiz.

 

Evden eve nakliyat, depolama, kurumsal taşımacılık, ofis-büro taşımacılığı ve kargo parça eşya sevkiyatı gibi alanlarda uzmanlaşan kuruluşumuz zamanında ve sorunsuz bir şekilde transfer yapılması için her türlü çabayı göstermektedir.

Etiketler
diyarbakır evden eve, diyarbakır taşımacılık, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, evden eve firmaları, evden eve şirketleri, diyarbakır evden eve firmaları, diyarbakır evden eve şirketleri, diyarbakır da nakliyat, diyarbakır da evden eve, diyarbakır da taşımacılık, diyarbakır da sigortalı taşımacılık, diyarbakır da güvenilir taşımacılık, diyarbakır kaya nakliyat, diyarbakır nakliyat, kaya nakliyat, vizyon nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010