Ulusoy Nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Ulusoy Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 24-07-2016
Firma Yetkili : Emre arslan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 51 - 100 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1462

İletişim Bilgileri
Adres : ordu cad.no:12
Şehir : İstanbul
Telefon : 02122177121
Faks :
Website : http://www.ulusoyvarannakliye.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Firmamız müşterilerine Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere , depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş, nakliye hizmet alanında gerek ahlaki olarak gerekse sorumluk bilinci ile müşterisinin mağduriyetlerini minumum seviyeye indirgeyecek çözümler üretmiştir. Evden Eve Taşımacılık olsun, kurumsal taşımacılık olsun , profesyonel ekibimiz tarafından müşteriye ücretsiz ekspertiz sayesinde bir taşıma planı oluşturulmuş görüşleri dahilinde nakliyenin nasıl yapılaması gerektiği, eşyanın boyutu, kullanılacak ekip ve ekipman sayısı, tahsis edilecek araç türü belirlenmiş en uygun koşullardan kaliteli hizmet verilmesi planlanmıştır.

Ulusoy Nakliyat olarak antlaşma sağlandığın da siz müşterilerimize anlaşılan gün ve saatte hizmet vermek için personelimiz eşyanın taşınacağı adreste bulunmak zorunda dır. Tüm eşyalarözel olarak üretilmiş kaliteli ambalaj malzemelerimizle ambalajlandıktan sonra araca itina ile yüklenir. Mobilya ve elektronik eşyalarınız usta marangozlarımız ve tesisatçılarımız tarafından sökülüp taşındığı yerde monte edilir. ULUSOY Nakliyat olarak, siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Etiketler
etiler evden eve nakliyat, tuzla evden eve nakliyat, çeşme evden eve nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010