hürriyet nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

hürriyet nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 28-03-2016
Firma Yetkili : muhammerd
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1272

İletişim Bilgileri
Adres : kartal atalar doğu cad no 20
Şehir : İstanbul
Telefon : 05327882096
Faks : 05327882096
Website : http://www.istanbulankarataşimacilik.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

  

HÜRRİYET EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

 

Günümüzde evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların güvenliği oldukça büyük bir önem arz ediyor. Özellikle de insanların en değerli eşyalarının herhangi bir zarar görmeden yeni adresine taşınması bu sektörün olmazsa olmazıdır.

Taşımacılık sektöründe deneyim çok önemlidir. İşin deneyimini uzun yıllar benimsemiş, güvenilir ve güleryüzlü elemanlarıyla işini ileriye götürmeyi amaçlayan firmalar daima ayakta durmaktadır. Bunu günümüzde çok daha net görebilmekteyiz.Bizler 'hurriyetnakliyat ve Taşımacılık''  olarak , 20 yılı aşkın tecrübelerimizle sizlere kaliteyi ve sorunsuz nakliyenin sözünü veriyoruz.Eşyalarınızı Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri dert etmeden en kısa sürede hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerle siz müşterilerimizin temiz ve düzenli firmalarla çalışmasını ve bu çalışmadan memnun kalmasını hedeflemekteyiz. Bu anlayışların farkında olduğumuz içinde işimizi gururla yapmaya çalışmaktayız.

Etiketler
şehirler arası nakliyat İstanbul Ankara evden eve nakliyat ankar İstanbul evden eve nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010