gemicioğlu nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

gemicioğlu nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 07-03-2016
Firma Yetkili : aras emiroğlu
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1310

İletişim Bilgileri
Adres : Çifteler Caddesi No:29/B Merkez Kartal/İstanbul
Şehir : İstanbul
Telefon : 05324950918
Faks :
Website : http://gemicioglunakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

GEMİCİOĞLU evden eve nakliyat şirketi olarak sektörümüz  geniş kapsamlı olduğu gibi Türkiye’nin her yerine ulaşarak hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda profesyonel bir çalışma sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.  Taşımamızın hız anlayışını, titizliğini ve uzun yılların tecrübelerine dayanan profesyonelliğini sunmak için sizleri doğru bilgilendirmeyi kendimize görev sayıyoruz.

Duyarlılık ve saygı gibi misyonlarımızla göz önün de bulundurarak eşyanıza verdiğiniz değeri paylaşıyor ve taşıma işlemi yapılırken  bu değeri göz ardı etmiyoruz. Kisacası eşyanızı bir emanet bilip son derecede itinayla teslim ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin  güven ve teşekkür ifadeleriyle karşılamaktan gurur duymaktayız.

Bilhassa uzun yola gidecek olan yük konusunda duyulabilecek  tereddüt ve endişelerin farkında olduğumuzu ve bunun için müşterilerimizin ekibimizle kuracağı güvene ehemmiyet gösterdiğimizi vurgulamak isteriz.Kutulama, paketleme, ambalajlama ve depolama gibi işlemleri yüksek kalitede uygulayıp firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.

Şehirlerarası her tür evden eve, piyano ve depolama işlemleri için yüksek kalitedeki araç filomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.. Şehirlerarası ev eşyası taşıma işlemlerinizi ücretsiz yol sigortalı olarak yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız.

Ofisiniz sizin değerli evraklarınızı barındıran aynı zamanda zamanınızın çoğunun geçirdiğiniz yerlerdir. Bundan ötürü taşınma sürecide özen ister. Taşınmanız ofis alanının incelenmesiyle başlanılır. Daha sonra gerekli ekipmanlar tedarik edilerek paketleme vs. işlemler gerçekleştirilir. Uzman nakliye elemanlarımızda ofisinizi sağlıkla taşıma işlemine deva eder. Bunlarla beraber ambalajlama ve depolama çalışmaları da yürütürüz. Amacımız kusursuz nakliyatı size sunmaktır.

Ofisiniz şehir içi yada şehir dışı adreslere taşınabilir. Bu bizim için önemli değil, siz taşınmak istediğiniz yeri bize bildirin biz sizi güvenli şekilde oraya taşıyalım. Şehirler arası nakliyat da akla gelen ilk firmalardan birisi olmak bizim dürüst işçiliğimizden kaynaklanmaktadır

Özel eşyalarınız, bilgisayarlarınız, yazar kasanız taşınırken telaşa kapılmayacaksınız. Sigortalı şekilde size güven temin ederek işlemlere başlamaktayız. Ofis Büro Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın. Tüm sorunlarınız ile ilgilenir sizlere yardımcı olacak personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Etiketler
evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat iler arası nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010