İZMİR NAKLİYAT&KİRALIK ASANSÖR HİZMETLERİ ® - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

İZMİR NAKLİYAT&KİRALIK ASANSÖR HİZMETLERİ ®
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 16-01-2016
Firma Yetkili : KAAN ÖZGÜRTEPE
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2694

İletişim Bilgileri
Adres : 542SK.NO 22/5
Şehir : İzmir
Telefon : 02322564182
Faks :
Website : http://www.mobilasansorizmir.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 mobilasasorizmir.com

Merkezi İzmir ili,Konak ilçesinde bulunan firmamız İzmir Evden Eve Taşımacılık&Asansör Kiralama Hizmetleri 2005 yılında kurulmuş olup,Değer verdiğimiz müşterilerimiz sayesinde,bu günümüzdede hizmet vermiş olduğumuz Sektörde işimizi hassasiyetle sürdürmeye devam ediyoruz.

Firmamız,müşterilerine özellikle evden eve nakliyat ve asansör kiralama konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Yılların vermiş olduğu ve Sektör içinde edindiğimiz tecrübe,müşterilerimize en iyi şekilde yansıtılmaktadır.Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Geliişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olan firmamız üstlendiği işlere,uygun araç ve asansörleri,kullandığımız ambalajlama malzemeleri ile yapılan iş kalitesini yükselterek İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT&KİRALIK ASANSÖR hizmetini güvenle sunmaktadır.

Bu olay hem müşterilerimizin,hemde bizlerin sonradan çıkabilecek olumsuzluklara karşı;ikinci bir pazarlığın etik olmadığı gibi,herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması içindir.

Misyonumuz;Profesyonel olarak hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz şekilde cevap vermektedir.

Bizi  başarılı ve güvenli kılan iş anlayışımızın temelinde tüm müşterilerimize,tedarikçilerimize,ekip arkadaşlarımıza uzun vadeli,tatminkar imkanlar sunmamızdır.

Vizyonumuz;EVDEN EVE NAKLİYAT ve ASANSÖR KİRALAMA hizmetini en ekonomik,kaliteli ve iş güvenliği çerçevesi altında sunmaktır.Saygılarımla;

                                                                                                                                   KAAN ÖZGÜRTEPE

Etiketler
izmir kiralık asansör, izmir asansör kiralama, izmir evden eve nakliyat, izmir evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık izmir, kiralık asansör izmir, şehir içi şehirler arası nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010