İZMİR KONAK NAKLİYAT - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

İZMİR KONAK NAKLİYAT
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 01-01-2016
Firma Yetkili : Barış Siltaş
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1608

İletişim Bilgileri
Adres : Şükrü KAraDuman Cad. Çiçek apt No : 70/A
Şehir : İzmir
Telefon : 0232 261 05 47
Faks : 0232 261 0547
Website : http://www.izmirkonaknakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

İZMİR KONAK NAKLIYAT

Evden Eve Nakliyat  sektöründe derin bir boşluğun oluştuğunu fark eden firmamız, kaliteli ve ekonomik bir taşıma sloganıyla Nakliyat sektörüne adım attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev, büro, ve iş yeri taşıma hizmeti sunarak, insanların özlem duyduğu ev taşıma teleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve  asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmaları arasında uzun yıllardır önde gelen firmalardan birisi olmanın gururunu taşıyoruz.

Firmamız sorunsuz ve hijyenik ev taşımayı ana amaç edinmiştir. Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evdev eve nakliyat olmak üzere iki kategoride taşıma hizmeti sunuyoruz. En iyi ekipler belirli aşama ve denemelerden geçerek, tecrübe sahibi olduktan sonra, sizlerin evlerini taşımak için haızrlanır. Ev taşımacılık sektöründe güvenilir ve uzman elemanlar sadece firmamızda çalışabilmektedir. Unutmayın'ki en önemli konulardan biri personellerdir.İyi ve güvenilir kadolar olmadan başarılır bir ev taşıma hizmeti vermek neredeyse imkansızdır.Biz size ve eşyanıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman ekipleri eşyalarınızı taşımak için seçiyoruz. 

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir Konak Nakliyat  sektöründe şehirlerarası taşımada önemli bir yer almaktadır. Bu nokta'da şehirlerarası eşya nakliyesin'in  tüm detaylarına hakim olan taşıma firmamız bu konuda yeni, bakımlı araçlar, telekopik , hidrolik,kurmalı asansör hizmetleri ile hizmet sunmaktadır. Evden Eve'de kullanılan avrupa düzeyi ambalaj malzemeleri ve güler yüzlü, tecrübeli dalında uzman ekipler ile siz değerli müşterilemize hizmet sunmaktadır. 

Şehirlerarası ev, iş yeri ve büro taşımalarında, Ekspertiz tarafında gerekli planlamalar yapılıp taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın avrupa düzeyi kaliteli ve hijyenikj malzemelerle özenle paketlenmesi'nin ardından, teleskopik asarsör ile sistemli bir şekilde araca nakli yapılır. Taşınılacak şehir'e kararlaştırılan saat'te araç ve eşya yüklemesini yapan ekipler haraket eder. İkinci adres'te mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulumu mobilyacı tarafından kusursuz bir şekillde kurulumu yapılır.Diğer bulunan mobilya ve ev eşyalarının dizay'nı müşterinin isteğine göre dizayn edilir.

Etiketler
Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası Taşımacılık, Asansörlü Taşımacılık, Şehir içi Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama, Sigortalı Taşımacılık, Şehirlerarası Even Eve Nakliyat, Karabağlar evden eve Taşımacılık, Gaziemir Evden Eve Nakliyat, Konak Taşıumacılık, Hatay Taşımacılık, Alsancak Evden Eve Nakliyat, Çeşme Evden eve Nakliyat, Karşıyaka Evden Eve Nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010