urfa evden eve asansörlü taşımacılık - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

urfa evden eve asansörlü taşımacılık
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 14-03-2015
Firma Yetkili : abdullah hartavi
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1734

İletişim Bilgileri
Adres : şanlıurfa karaköprü merkez
Şehir : Şanlıurfa
Telefon : 05426883636
Faks : 05338345262
Website : http://www.jetprotrans.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

 

JETPROTRANS;  2000 yılından günümüze Evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Şanlıurfa'da  kurulan  ilk evden eve taşımacılık firmalarından olan JETPROTRANS Evden Eve Taşımacılık  uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen şanlıurfa lı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

             0542 688 36 36 --05338345262

JETPROTRANS ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMA

Firmamız; bu sektörde ilklerden olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Firmamız müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Çok talep gören bir firma olmamızın en önemli nedeni  tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

şanlıurfada asansörlü ev taşımacılığı,şanlıurfada asansörlü ofis taşımacılığı,akçakalede nakliyat,akçakalede ev taşımacılığı,akçakalede ofis taşımacılığı

Etiketler
URFA akçakalede nakliyat, Şanlıurfa evden eve firmaları, şanlıurfada asansörlü ev taşımacılığı, şanlıurfada asansörlü ofis taşımacılığı, akçakalede ev taşımacılığı, akçakalede ofis taşımacılığı, URFAJETPROTRANS nakliyat , URFA ASANSÖR KİRALAMA MERKEZİ DEPOLAMA SİSTEMİ . TAŞIMACILIK DA URFA DA TEK FİRMA, ,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010