Şehirler Arası Nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Şehirler Arası Nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 01-03-2015
Firma Yetkili : ramazan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2178

İletişim Bilgileri
Adres : ankara etlik
Şehir : Ankara
Telefon : 03123782010
Faks : 03123782010
Website : http://www.sehirlerarasinakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Şehirler Arası Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılıkhizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

 

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınızda firmamız evinize ücretsiz olarak eksper gönderir. Eksper tüm eşyaları inceler ve nakliyat çalışma programı hazırlar. Hizmetimiz hakkında eksper müşterimize detaylı olarak bilgi aktardıktan sonra taşıma fiyatı belirlenir ve anlaşma sağlanır ise müşterilerimiz ile sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınır. Şehirler arası taşıma Şirketleri göründüğü gibi kolay olmayan, taşınma programının önceden iyi bir şekilde hazırlanması ile başlar.

Etiketler
ankara evden eve nakliyat, ankara nakliye, şehirler arası nakliyat, şehirler arası evden eve taşıamcılık,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010