Simay evden eve nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Simay evden eve nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 13-01-2015
Firma Yetkili : Bayram ÜNAL
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : >100 Kişiden fazla
  İncelenme Sayısı : 1816

İletişim Bilgileri
Adres : Atatürk Caddesi . No : 129 Işıklar Pasajı D : 29 Maltepe – İstanbul
Şehir : İstanbul
Telefon : 0216 376 5560
Faks :
Website : http://www.simayevdenevenakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 İstanbul merkez olmak üzere 1979 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. SİMAY EVDEN EVE NAKLİYAT sektöründe geride bıraktığımız 35 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

SİMAY EVDEN EVE NAKLİYAT başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

9 metreküpten 50 metreküpe kadar 6 farklı ebatta 32 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanıma sahiptir. Araçlarımız İstanbul’daki şirketimize ait garajda bulunmaktadır. 35 yılın edindirdiği bilgi, deneyim ve konusunda uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.


Etiketler
evden eve nakliyat , şehirler arası nakliyat , şehirler içi nakliyat , eşya depolama , ofis taşımacılığı,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010