ESİN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

ESİN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 17-12-2014
Firma Yetkili : MEHMET ESİN
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1662

İletişim Bilgileri
Adres : MENDERES MAH GMK BULVARI 35435 SK AKGÜN 7 AP KAT 1 NO 2 MEZİTLİ FINANSBANK KARŞİSI
Şehir : İçel
Telefon : 0324 359 45 18
Faks :
Website : http://www.esinevdenevenakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

  Geçmişten günümüze kadar aralıksız olarak nakliye alanında uzmanlaşmış olan firma sahibi ve çalışanlarıyla, 2000 li yıllarda adını Esin Evden Eve Nakliyat olarak belirlemiş ve gerçek bir firma olarak sektöre adımını atmıştır.

Bir aile şirketi olan firmamız, ilk etapta tek bir taşıma aracı ile işlerini sürdürmeye devam etmiş ve zamana paralel olarak kazandığı deneyim ve tecrübeleri ile firmasını tamamen bir şirket haline getirmiştir. Günümüzde hızla gelişen teknolojiye adapte olmaya çalışan firmamız, son sistem olan Asansörle Taşıma hizmetini de müşterilerin isteği doğrultusunda sunmaktadır. Gelişimimizin en büyük sebebi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmek olduğunun bilincinde olan firmamız, şuan 6 adet aracı ve 3 adet yük asansörü ile evden eve nakliye hizmetini sürdürmektedir.

Etiketler
esin nakliyat, esin evden eve , esin asansörlü nakliyat, esin taşımacılık,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010