ŞAHİN TAŞIMACILIK - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

ŞAHİN TAŞIMACILIK
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 28-10-2014
Firma Yetkili : MEHMET AKDOĞAN
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1988

İletişim Bilgileri
Adres : YURT MH BARIŞ MANÇO BUL NO/38 ÇUKUROVA
Şehir : Adana
Telefon : 0322 233 33 13
Faks :
Website : http://www.sahintasimacilik.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Adana ve tüm yurtta hizmet ve kalitesiyle eşyalarınızı çizilmeden ve kırılmadan eşyalarınızı evden eve, taşımaktayız.

Saygın ve Adana Evden Eve Nakliyatda güvenilir prensibiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamız müşterilerini her zaman düşünerek onlara göre hareket etmişizdir

Firmamız müsterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hizli ve güvenilir bir sekilde üslendigi görevlerini basari ile yerine getirerek, sirketimiz bu günlere gelmis ve gene ayni tempo ve dikkatle çalismalarina devam etmekte.

Firma olarak bu hizmet kolunda söförlerimizde dahil olmak üzere bütün kadromuz servis içi hizmet egitimi almis bulunmaktadir. Su an da firmamiz gelisiminde büyük ilerlemeler göstermis olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandigi malzemelerde kaliteyi ve güvenligi yükseltmistir.

Güleryüz, yüklerinize itina beraberinde müşteri memnuniyetini getirmektedir.Nakliyat sırasında siz müşterilerimiz hiçbir şeye karışmıyorsunuz.Her şeyi uzman ekipimiz yapıyor.

Müşterilerimizi taşınmanın zorluklarından uzak tutmak için olara her türlü kolaylığı sağlamaktayız.Yıllardır evden eve nakliyat yapmış olmanın sonucunda müşterilerimizin taşınma konusundaki istek ve beklentilerini iyi bilmekte ve çözüme ulaştırmak konusunda tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

Etiketler
adana evden eve nakliyat şahin taşımacılık şehir içi şehirler arası ev taşıma güvenli ferah sağlam adana mersin hatay istanbul izmir,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010