CESİMOĞLU NAKLİYAT - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

CESİMOĞLU NAKLİYAT
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 26-09-2014
Firma Yetkili : MEHMET
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2066

İletişim Bilgileri
Adres : DEMETEVLER 358 CADDE 47.C
Şehir : Ankara
Telefon : 03123468282
Faks :
Website : http://www.cesimogluevdenevenakliyat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Cesimoğlu nakliyat taşımacılık sektöründe vermiş olduğu hizmetlerin başlıcaları şunlardır.

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI 

ofis ve büro taşımacılığı yapmak dikkat gerektirir ankara nakliyat firması cesimoğlu nakliyat olarak ofisinizin içinde bulunam eşyaların önemli elektronik eşya dosyalarınızın kusursuz ve titiz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz ankara nakliyat firması olan cesimoğlu nakliyat büro ve ofis taşımacılığında şehirler arası parsiyel ve parça eşya taşımacılığını da yapmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

ankara da evden eve nakliyat ve eşya taşıma sektörün de uzun yıllık tecrübeye sahip olan ankara cesimoğlu nakliyat uzman personeliyle en iyi şekil de hizmet vermektedir cesimoğlu nakliyat olarak kapalı kasa araçlarımızla sigortalı bir şekil de şehir içi şehirler arası taşıma yapmaktayız..

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Cesimoğlu nakliyat olarak aynı zaman da siz değerli müşterilerimizin eşyalarını . 400 metre kare olan depolarımız da muhafaza etmekteyiz.depolarımız her ay kapsamlı olarak temizliği yapılmaktadır.eşyalarınız depolama işlemi tamamlandığında nakliye hizmeti şirketimiz  tarafından verilmektedir.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti suna bilmek için ücretsiz expertiz sayesinde taşınacak olan eşyalarınızın tespit edilir ve eşyalarınızın durumuna göre personel sayısı yeterli derece de ambalaj malzemeleri ve araç büyüklüğünü ayarlanır. ankara nakliyat firması cesimoğlu nakliyat olarak kapalı kasa araçlarımız da eşyalarınızın zarar görmeden taşınmaktadır. Türkiyenin 81 iline ve ilçesine hizmet veren cesimoğlu nakliyat şehirler arası taşımalarda eşyalarınızın sigortasını yapmaktadır.

Etiketler
ankara nakliyat+ankara evden eve nakliyat+ ankara asansörlü nakliyat şehirler arası nakliyat nakliyat ankara,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010