DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 01-09-2014
Firma Yetkili : Etem Bey
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Kişi ve altı
  İncelenme Sayısı : 3483

İletişim Bilgileri
Adres : Mücahitler Caddesi Pınar Mahallesi Kırlangıç sit. A Blok Ezgi Pide Fırını Karşısı-Seyhan
Şehir : Adana
Telefon : (0322) 261 49 46
Faks : (0322) 261 49 46
Website : http://www.doguskargo.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, bu sektöre bambaşka bir hizmet anlayışı kazandırmıştır. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızın bize kazandırdıkları ile kalite çıtamızı her zaman yükselterek yolumuza devam ediyoruz. Şirketimiz araç filosu ve alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile evden eve şehir içi, şehirler arası, ofis, büro, işyeri, fabrika taşıma hizmeti ile eşya depolama hizmetlerimiz en kaliteli ve sorunsuz bir şekilde taşımayı ve tüm taahhütleri yerine getirmeyi garanti etmektedir. Tecrübemiz ve işimize verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nakliyat konusunda hizmet etmek için bizler buradayız. DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE her zaman daima önde.    

 

Temel Değerlerimiz
*Şeffaflık – Dürüstlük
*Güvenilirlik
*Kararlılık
*Daima Yüksek Kalite
*Uygun Fiyatlar
*Müşteri memnuniyeti

Misyonumuz
Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
. Personellerimizin eğitimini arttırmak.
Vizyonumuz
Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşterileri menuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek.
HEDEFLERİMİZ
DOĞUŞ KARGO olarak Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda size profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile bütçenize uygun olarak nakliye veya nakliyat ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktadır.

 

                                         

Etiketler
Anadana evden eve nakliyat firmaları , Adanada evden eve nakliyat işi yapanlar , Seyhanda evden eve firmaları , Seyhanda nakliyeciler , Adana seyhanda evden eve nakliye firmaları, Adanada evden eve asansörlü taşımacılık | Adanada evden eve asansörlü nakliyat firmaları , adana evden eve firmaları, en ucuz nakliye yapanlar, doğuş kargo doğuş kargo adana çukurova kargo doğuş evden eve asansörlü taşımacılık, seyhan evden eve firmaları,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010