Belde evden eve nakliyat - Evden Eve Firmaları l evden eve nakliyat, nakliyeciler sitesi , izmir evden eve, istanbul evden eve, kayseri evden eve, bursa evden eve, mersin evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliye, antalya evden eve, trabzon evden eve, balıkesir evden eve, muğla evden eve, nakliyat, nakliye, taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, 

Hızlı Firma Arama

Belde evden eve nakliyat
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 29-11-2013
Firma Yetkili : Umit erdoğan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2754

İletişim Bilgileri
Adres : Huzurevleri Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Birlik Apartmanı No:91 Çukurova / ADANA
Şehir : Adana
Telefon : (0322) 248 23 94
Faks :
Website : http://www.beldeevdenevenakliyat.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Nakliye hizmetleri, gelişen çağ ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda çok hızlı gelişmeye başladı. Buna bağlı olarak, hala eski usul taşıma taşımacılık yöntemlerini kullanan firmalarla çalışmak, hem zaman kaybı hem yorgunluk hem de stresten başka bir iş yaratmaz. Derme çatma kamyonlar, birkaç tane eski püskü ve tozlu kilim, kullanılmış koliler ve ambalajlar, oradan buradan temin edilen hamallar artık mazide kalan bir hatıra olarak, tozlu raflara çoktan kaldırıldı.

Taşınmak için zaman harcamak, işin başında durarak her an stres yaşamak, işinizden geri kalmak zorunda değilsiniz. Adana evden eve nakliyat olarak hizmet veren firmamız, teknolojiyle birleşerek kendini geliştirmekte ve tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sağlamaktadır. Taşıma ve montaj işlerini gerçekleştirecek olan personellerimiz, özel bir eğitim sürecinden geçerek, sizlere daha kaliteli hizmeti sağlamak için sürekli yenilenmektedir. Çünkü nakliyeyi hızlandırıp, pratik çözümler üretmek, firmamızın uzman personellerinin görevidir. Firma olarak size hızlı ve güvenilir çözümler sunmak için, sözleşme yapılmadan önce uzman eksperlerimiz evinize ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyarette, sizin bizden beklentileriniz tek tek konuşularak, eşyalarınızın yoğunluğu, özel paket gereken eşyalarınızın niteliği ve büyüklüğü, hangi ambalajlardan ne kadar ihtiyaç olacağı gibi önemli bilgiler rapor edilir. Ayrıca, eşyanın nasıl bir konuma taşınacağı, yük asansörü veya merdiven boşluklarının mevcut durumu, bina dış cephesinin asansörlü taşımaya ne kadar elverişli olacağı gibi detaylarda ayrıca not edilir.Adana evden eve nakliyat firmamız, oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı, uzman experlerimizin raporlarına bağlı olarak, müşterimizin şartlarına uyacak akılcı ve pratik çözümler sunar. Böylelikle transfer esnasında hiçbir aksiliğe meyil verilmez.


Sizin özel kişi veya kurum olmanız bizler için pek önem arz etmez. Çünkü bizler müşteri odaklı çalıştığımız ve profesyonel kadrolarımızla hizmet verdiğimiz için, her durumda aynı özeni gösteririz. Eşyalarınızı, niteliğine uygun olarak çeşitlendirilmiş özel ambalajlar kullanılarak paketleriz. Ekstra özen ve itina gerektiren değerli eşyalarınız için özel destekli ambalajlar kullanırız. Modüler parçalara sahip olan büyük ebatlı eşyalarınızın demonte ve montesini, bu konuda uzman olan elemanımız gerçekleştirir. Transfer sonrası müşterilerimizin yüzünde oluşacak gülümseme, Adana evden eve nakliyat olarak bizlerin en büyük mükâfatıdır.

Etiketler
adana evden eve nakliyat, adana evden eve taşımacılık, adana evden eve, evden eve nakliyat, evden eve adana, evden eve, adana taşımacılık, adana nakliyat,

Sitemap - RSS - Valid XHTML 1.0 Transitional İletişim : 0 232 250 0 250 - © evdenevefirmalari.com - 2010